Kasutajatunnus:

Parool:

Teenusest

Surfarite ilmajaamaad

ilm.zoig.ee ühendab endas mõningaid surfaritele, lohetajatele jt sõltlaste ilmajaamasid. Kulude katmiseks ja uute jaamade rajamise raha saamiseks on osad teenused tasulised. Hetkel toimivad ilmajaamad Topus, Toilas, Peipsil (Ninas), Võrtsjärvel (Tammel) ja Saadjärvel. Varsti paneme töökorda ja liidame siia lehele ka Räpina ilmajaama. Mõtteid uute jaamade loomiseks on veelgi.

Tasulise teenuse tellimine

Ilm.zoig.ee-ga liitudes saad järgnevat: 1) Ligipääs kõige värskemale tuuleinfole, mis meil pakkuda on. 2) Kõva tuule teavitused. Kui oled sisse loginud, saad valida millistest ilmajaamadest ja millistel tingimustel teavitus saadetakse. 3) Ja mis tegelikult kõige tähtsam: toetad surfi-ilmajaamade olemasolu ja arengut.

Kolme päeva pilet SMSiga: 2,49€ (39EEK)

Saada SMS sisuga „TELLI TUUL“ numbrile 13015
Hind: 2,49€ (39 EEK) Klienditugi: indrek@zoig.ee | +3725029645 SMS-ühendus: fortumo.ee
Vastuseks saad parooli, millega saad kohe siia lehele sisse logida. SMS parool kehtib 3 päeva. Kui saadate samalt telefonilt veelkord sama sõnumi, siis pikendatakse parooli kehtivust. NB Enne sõnumi saatmist vaata, kas sind huvitava jaama info olemas on! Mõnikord ilmajaamad ei tööta ja info võib ka selle pärast puudu olla. Ilmajaama juures on näidatud ka kuupäev ja kellaaeg, millal viimati andmed laekusid.

Aasta kasutusõigus: + 19,17€ (300EEK )

Aasta kasutusõigus maksab 21,66€ (339EEK): €2,49€ SMS abil liitumiseks ja 19,17€ ülekandega. NB tegu on aastase perioodi, mitte kalendriaastaga: pilet kehtib järgmise aasta sama kuupäevani.
Kõigepealt tulebki SMSi teel registreeruda ja sisse logida. Seejärel leiad valikus „Minu seaded -> Maksed“ maksekorralduse tegemiseks vajalikud andmed sh viitenumbri. Peale raha laekumist toimib teie konto aasta aega (st 365 päeva). NB Topu ilmajaam on talvehooajal suletud.

Küsimused ja vastused

Ei viitsi iga kord oma parooli sisse toksida. Kas kuidagi lihtsamini ei saa?

Saab küll: kui oled korra sisse loginud mine aadressile Minu seaded -> otseviited Seal on loetletud lingid, mis avavad lehe nii, et ei pea parooli toksima.

Kas ilmainfot telefoniga ka vaadata saab?

Saab küll: mine aadressile http://ilm.zoig.ee/pda. Mobiili favoriitidesse soovitan lisada otselingi, mille leiad Minu seaded -> otseviited alt. Nii ei pea parooli iga kord sisse toksima.

Olen oma parooli unustanud. Kuidas oma parooli teada saan?

Kõige lihtsam ja kiirem viis: saada uuesti teenuse tellimise SMS. Vastuseks saad kohe oma parooli ja ühtlasi pikendatakse ka pileti kehtivust kolme päeva võrra. Võid võtta ka ühendust indrek@zoig.ee. Aitan hea meelega, aga ei pruugi kuigi kähku vastata.

Miks on Topu, Tamme ja Nina ilmajaamal tasuta saadaval 6h vanad andmed, Toilas ning Saadjärvel aga kõige uuemad?

Asi on ilmajaama rajamise ja ülalpidamise kuludes. Saadjärvel on ilmajaama rajamise kulud suures osas LE surfarite poolt ühiselt kinni makstud ja sidekulude juures on abiks Madis Saadjärve Jahtklubist. Toila jaama rajamise maksis kinni Toila Sadama jahtklubi. Topu, Tamme ja Nina ilmajaamad on aga tükkis täiega selle lehe tuludest finantseeritud.

Miks on vaja SMSi teel liituda kui kavatsen niikuinii aasta ajase pileti eest maksta?

SMS liitumine on vajalik selleks, et selle abil saadetakse paroolid sulle mobiilile ja saad hakata ilmajaama andmeid kohe kasutama. SMSiga liitudes tekitakse viitenumber, mille alusel saab maksta ilmajaamade kasutamise aastamaksu. Tänu sellele toimib laekumiste kontroll ja konto avamine automaatselt.

Mis saab tohututest kasumitest, mis ilmajaama kasutajate maksetest tekivad?

Esialgu loodame, et laekuvad summad on piisavad, et tehtud investeeringud ja jooksvad kulud katta. Kui ettevõtmine jõuab rahaliselt plussi, siis rajame huvitavatesse kohtadesse ilmajaamu juurde ja/või alandame hindu.

Kas siia lehele reklaam ka tekib?

Lühidalt: ei. Samas ei ole välistatud üksikud, väiksed, mittevilkuvad ja muidu tagasihoidlikud toetajate logod. Kui näiteks keegi soovib mõne ilmajaama rajamist või sidekulusid otseselt toetada, siis äramärkimine väikse logo näol on tänuväärse teo eest igati ok.